Kainos

TORTAI

Morkų tortas

16,20 €/kg

Biskvite susipina tik Lietuviškos morkos su ananasais ir graikiniais riešutais, biskvitai pertepti Lietuviško sviesto ir Itališkos mascarpones pertepimu, su lenvgu citrinos aromatu. Mūsų #2, o gal ir #1 pagal populiarumą.

Kavos tortas

17,25 €/kg

Puriame kakaviniame biskvite daug belgiškos Barry kakavos, pertepime Itališkas mascarpones sūrio ir rūšinės kavos kremas, kaskart truputį kitoks, kaskart savitas, nes rūšinė kava turi savo veidą.

Maskarponės sūrio tortas

15,75 €/kg

Mūsų pačių keptų sausainių su lazdyno riešutais biskvitas padengtas puriu Itališkos mascarpones sūrio ir natūralios grietinėlės kremu. Šis tortas ilgą laiką buvo mūsų #1, kol neatsirado Morkų tortas, nuo tada jie nuolat konkuruoja dėl #1.

Tortas "Juodasis miškas"

17,00 €/kg

Šokoladinis biskvitas, tiesiog dvelkiantis karčiuoju CALLEBAUT šokoladu, o gilumo ir dar daugiau skonio suteikia Barry kakava. Biskvitai pertepti tikro Filadelfijos sūrio kremo ir sodrių, rūgščių vyšnių pertepimu. Drąsiai galime sakyti, kad tai senjorų mėgstamiausias tortas.

Medaus tortas

16,10 €/kg

Lyg dideli sausainiai, medaus biskvitai sulaistyti juoda arbata ir pertepti tikros Lietuviškos grietinės pertepimu su lengvu citrinos "cinkeliu" (Visai kaip močiutė kepdavo)

Pieniško šokolado ir aviečių tortas

19,55 €/kg

Šokoladas, visur šokoladas!!! Daug Belgiško CALLEBAUT pieniško šokolado, jo tikrai rasite biskvite ir pertepime ir visas šis gėris pagardintas dar ir avietėmis.

Balto šokolado ir mėlynių tortas

19,80 €/kg

Šokoladas, visur šokoladas!!! Daug Belgiško CALLEBAUT baltojo šokolado, jo tikrai rasite biskvite ir pertepime ir visas šis gėris pagardintas dar ir mėlynėmis.

Juodo šokolado ir aviečių tortas

19,55 €/kg

Šokoladas, visur šokoladas!!! Daug Belgiško CALLEBAUT juodojo karčiojo šokolado, jo tikrai rasite biskvite ir pertepime ir visas šis gėris pagardintas dar ir avietėmis.

Citrininis tortas

16,90 €/kg

Citrininis biskvitas perteptas, mūsų pačių gamintu "custard" (citrininiu) tipo pertepimu ir Itališkos mascarpones sūrio kremu. Tikra gaivumo bomba, tikriems rūgštelės mėgėjams.

Braškinis tortas

16,70 €/kg

Purus, drėgnas vanilinis biskvitas perteptas Itališku mascarpones sūriu ir dosniu braškių sluoksniu . Galima rinktis ir kitas uogas. Vaikų gimtadienių favoritas.

Tortas "Snikers"

18,80 €/kg

Karamelinis biskvitas perteptas karamele su skrudintais žemės riešutais, mūsų ganašu, apteptas Filadelfija sūrio kremu ir aplietas CALLEBAUT šokoladu. Visai kaip tikras Snikers batonėlis.

Figų tortas

20,95 €/kg

Biskvitas su saldžiomis džiovintomis figomis, sodriu nerafinuotu muscovado cukrumi,skrudintais lazdyno riešutais. Biskvitai pertepti figų džemo pertepimu su smulkintomis džiovintomis figomis, jamaikietišku romu, užplikyta rūšine kava ir skrudintas riešutais bei filadelfijos tipo sūrio kremu. Idealus tortas sodrių tortų mėgėjams!

Fleur de sel ir karamelės tortas

17,00€/kg

Kefyrinis biskvitas perteptas Itališka mascarpone ir naminiu karamelės padažu, bei sūdytais karameliniais traškučiais. Drėgnas, saldžiai sūrus, tikras keistuolis, bet ilgam įsimenantis tortas.

NEW YORK Cheesecake

24,45€/kg

Pasūkų sūrio kremas, tikra Lietuviška grietinė, kiaušiniai ir mūsų pačių keptų avižinių sausainių pagrindas. Interpretacija tikros New York legendos, kaikurie svečiai iš JAV net gi sako, kad mūsų NYC geresnis nei namie 😉

Tortas "Triufelis"

19,45€/kg

Vien šokoladas! Šokoladiniame biskvite daug tikros 100% Barry kakavos, juodojo karčiojo CALLEBAUT šokolado. Pertepime taip pat daug juodojo karčiojo CALLEBAUT šokolado. Sodrus, kartus, saldus, tikras. Šis tortas yra tikriems šokolado gerbėjams.

Varškės ir obuolių pyragas

19,76€/kg

Varškė, obuoliai įvilkti į tešlos patalą.

Rikotta sūrio pyragas

18,50 eur/kg.

Daug, tikros itališkos, rikottos. Trapus, mūsų pačių keptų sausainių padas. Nuostabiai saldžiai rūgštūs juodieji serbentai. Visa tai nuostabus Rikottos pyragas. Ypač mėgiamas kolorijas skaičiuojančių.

Proginiai tortai dengti sūrio kremu arba "naked" stiliaus

21,00 eur/kg

Tai tortai skirti vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms progoms. Galima rinktis bet kurį torto skonį, jei tortas dviejų ar trijų, ar daugiau aukštų galima rinktis visus skirtingus skonius. O mes pagaminsime tortą pagal Jūsų norus, išvaizdą, formą, papuošimus.

Proginiai tortai dengti cukraus mase.

nuo 26,00 eur/kg

Tai tortai skirti vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms progoms. Galima rinktis bet kurį torto skonį, jei tortas dviejų ar trijų, ar daugiau aukštų galima rinktis visus skirtingus skinius. O mes pagaminsime tortą pagal Jūsų norus, išvaizdą, formą, papuošimus.

KEKSIUKAI

Vanilinis keksiukas

1,50 €/vnt

Drėgnas vanilinis keksiukas su puria natūralios grietinėlės ir vanilės kepurėle.

Vanilinis keksiukas su braškėmis

1,50 €/vnt

Drėgnas vanilinis keksiukas įdarytas, mūsų pačių trintomis braškėmis ir su puria natūralios grietinėlės ir braškių kepurėle bei braške ant viršaus.

Vanilinis keksiukas su karamele

1,50 €/vnt

Drėgnas vanilinis keksiukas įdarytas tikra karamele, su puria natūralios grietinėlės ir karameles kepurėle

Vanilinis keksiukas su mascarpones sūrio kremu

1,50 €/vnt

Drėgnas vanilinis keksiukas su Itališko mascarpones sūrio ir Lietuviško sviesto kepurėle. Damų numylėtinis.

Trijų šokoladų keksiukas

1,70 €/vnt

Šokoladinis keksiukas su juodojo karčiojo, pieniško ir baltojo šokoladų gabalėliais tešloje, su natūralios grietinėlės kepurėle.

Šokoladinis keksiukas su vyšniomis

1,90 €/vnt

Drėgnas šokoladinis keksiukas su belgiška Barry 100 %kakava, juoduoju karčiouoju CALLEBAUT šokoladu ir įdarytas sodriomis vyšniomiomis, o ant viršaus turi tvirtą Filadelfijos sūrio kepurėlę.

Šokoladinis keksiukas su gervuogėmis

1,90 €/vnt

Drėgnas šokoladinis keksiukas su belgiška Barry 100 %kakava, juoduoju karčiouoju CALLEBAUT šokoladu ir įdarytas gardžiomis gervuogėmis, o ant viršaus turi tvirtą Filadelfijos sūrio kepurėlę.

Šokoladinis keksiukas su mėtine karamele ir šokolado gabaliukais

2,20 €/vnt

Drėgnas šokoladinis keksiukas su juodojo karčiojo CALLEBAUT šokolado gabalėliais, mėtine karamele ir mėtine Filadelfijos sūrio kepurėle.

Vanilinis keksiukas su varške

1,30 €/vnt

Vanilinis keksiukas su daug Lietuviškos varškės. Primena spurgas, bet kepama orkaitėje, o ne verdama aliejuje.

Šokoladinis keksiukas

1,80 €/vnt

Šokoladinis keksiukas su šokoladine kepurėle.

"Blonde" keksiukas

3,00 €/vnt

Vanilinis keksiukas pagardintas karijų riešutais, abrikosais ir baltu CALLEBAUT šokoladu. O ant viršaus nuostabi Itališko mascarpones sūrio rožė.

"Karališkas" keksiukas

2,50 €/vnt

Itin turtingas keksiukas su itin turtina Itališko mascarpones sūrio kepurėle. Biskvite randame datulių, graikinių riešutų ir tikro nerafinuoto muscovado cukraus.

Vanilinis keksiukas su mėlynėmis

1,50 €/vnt

Labai drėgnas vanilinis keksiukas su daug mėlynių ir tikro Filadelfijos sūrio kepurėle.

Mascarpone sūrio pyragėliai

2,50 €/vnt

Tai maži mascarpones sūrio tortai.

Teminiai keksiukai

nuo 2,2 €/vnt

Bet kuriuos keksiukus galime papuošti Jūsų pageidaujama tema ,krikštynų, vestuvių, gimtadienio. Galima puošti su įmonės logotipais, perduoti žinutę mylimam žmogui ar nustebinti artimą.

EKLERAI

Ekleras su šokoladine kava

1,60 €/vnt

Plikytos tešlos pyragėlis užpildytas Itališko mascarpones sūrio, ir rūšinės kavos bei plaktos grietinėlės įdaru. Aplietas juoduoju CALLEBAUT šokoladu.

Ekleras su braškėmis

1,60 €/vnt

Plikytos tešlos pyragėlis užpildytas trintų braškių bei plaktos grietinėlės įdaru. Aplietas juoduoju CALLEBAUT šokoladu

Ekleras su pienišku šokoladu ir apelsinais

2,00 €/vnt

Plikytos tešlos pyragėlis užpildytas naminio apelsinų kremo ir pieniško CALLEBAUT šokolado įdaru. Aplietas juoduoju CALLEBAUT šokoladu.

Ekleras su Fleur de sel sūria karamele

2,00 €/vnt

Plikytos tešlos pyragėlis užpildytas naminės sūdytos karameles ir tikro Filadelfijos sūrio kremo įdaru. Aplietas baltu CALLEBAUT šokoladu su karameliniu traškučiu.

Ekleras su pistacijomis

2,50 €/vnt

Plikytos tešlos pyragėlis užpildytas pistacijų pastos ir baltojo CALLEBAUT įdaru. Aplietas baltu CALLEBAUT šokoladu.

Sausainiai

Avižiniai paplotėliai

11,00 €/kg

Kvietiniai miltai, avižos, datulės ir žemės riešutai... puikus užkandis prie rytinės kavos.

Flapjacks

15,75 €/kg

Daug Lietuviško sviesto, avižos, spanguolės, lazdynų riešutai ir viską sulipdo nerafinuotas cukranendrių cukrus.

Tuiles

22,00 €/kg

Sviestiniai sausainiai su spanguolėmis ir saulėgrąžomis

13,30 €/kg

Tikri sviestiniai sausainiai pagardinti spanguolėmis ir saulėgrąžomis.

Imbieriniai sausainiai

14,50 €/kg

Tikri kalėdiniai sausainiai, įvairių formų, su lengvu imbiero skoniu ir kitais prieskoniais.

Sviestiniai sausainiai

13,00 €/kg

Tradiciniai, senoviniai tikri sviestiniai sausainiai. Neįmanoma atsispirti.

Pilno grūdo sausainiai

13,00 €/kg

Ekologiški Lietuviški kvietiniai miltai, nevalcuoti ar kaip kitaip apdoroti, Lietuviškas sviestas ir truputis sviesto.

KITI GAMINIAI

Migdolų ir aviečių tartaletė

17,95 €/kg

Macaroon

45,00 €/kg

Canneles De Bordeaux

25,00 €/kg

Morenginis vyniotinis

15,40 €/kg

Mini keksiukai

nuo 0,8 €/vnt

Mini eklerai

nuo1,00 €/vnt.

Mini Pavlova

2,70 eur/vnt.